Strona główna · Dziennik lekcyjny · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Piątek, Kwiecień 19, 2024

Projekt ETAs - j. angielski

Sprawozdania finansowe

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią na Biegu Olka

W sobotę 11 czerwca w Wyrzysku na Stadionie Miejskim odbył 22. Bieg Olka. Jego celem jest upamiętnienie postaci Edmunda Wojciechowskiego i Aleksandra Napierały, a także popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu i aktywnego wypoczynku. Naszą szkołę reprezentowało szesnastu uczniów z klas II-III oraz dwudziestu ośmiu uczestników z klas IV-VIII. W biegu szkolnym dziewcząt rocznika 2012-2014 na dystansie 400 metrów, uczennica Kornelia Bureta z klasy 2 a zajęła pierwsze miejsce. Oprócz niej w pierwszej dziesiątce zawodniczek znalazły się Julia Deresz z klasy 3 a (piąte miejsce) i Lidia Komasa z klasy 2 b (szóste miejsce). Wśród uczniów rocznika 2012-2014 na tym samym dystansie, siódme miejsce zajął Miłosz Garlicki z klasy 2b.W kategorii dziewcząt rocznika 2009-2011 na dystansie 600 metrów pierwsze miejsce zajęła Amelia Miłosz z klasy 6a, drugie Natalia Zajączkowska z klasy 5b , a na trzecim miejscu podium uplasowała się Olga Wachowiak z klasy 6a. W pierwszj dziesiatce piąte miejsce wywalczyła Lena Turbiak z klasy 4b. Na dystansie 800 metrów w kategorii dziewcząt rocznika 2007-2008 na pierwszym miejscu podium znalazła się Agnieszka Smełsz z klasy 8d, a dziewiate miejsce zajęła Anna Belka z klasy 8a. W tym samym roczniku jednak na dystansie 1000 metrów dla chłopców trzecie miejsce przypadło Filipowi Turbiakowi z klasy 7a, czwarte miejsce Błażejowi Czerwińskiemu z klasy 8c, piąte Miłoszowi Wiśniewskiemu z klasy 8a, szóste miejsce Krystianowi Pawłowskiemu z klasy 8c oraz siódme Mikołajowi Rerek z klasy 8c.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym osobom, a pozostałym uczniom biorącym udział w zawodach dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w tych sportowych zmaganiach.

Poniżej kolaże zdjęć.

Magdalena Mrotek-Matuszewska

Alina Nowak

Sławomir Pinkowski

Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
e-mail: sposieknn@interia.pl

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebook

Dziecięcy Telefon Zaufania

Koronawirus

W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl